Čo treba robiť v GDI

Aby ste si pomocou projektu GDI vedeli vytvoriť dlhodobo rastúci príjem, základom celej vašej aktivity je KONTINUÁLNA ONLINE PROPAGÁCIA tohto projektu na internete akýmikoľvek dostupnými spôsobmi. 

V podstate jediné čo treba robiť pri budovaní vášho zárobku v GDI je propagovať tento projekt všade kde je to možné a to čo najaktívnejšie ako je vo vašich možnostiach. Aké sú možnosti kde sa dá program GDI propagovať a vo väčšine prípadov úplne zadarmo?

Ako a kde propagovať GDI

  • Sociálne siete (Facebook, Instagram, Twitter a pod.)
  • Webstránka – môžete si vytvoriť podobnú stránku ako je táto
  • Online inzercia – existuje veľa rôznych celosvetových inzertných stránok a portálov, kde môžete uverejňiť svoj inzerát alebo ponuku
  • Email safelist – je veľa rôznych reklamných safelist emailových stránok, kde môžete poslať svoju ponuku na emailové adresy ostatných členov. Kredity pre zasielanie vašej ponuky ľahko získate odklikaním niekoľkých reklamných linkov ostatných užívateľov zobrazených vo vašom safelist účte.
  • Web exchange systémy – tu sa vaša webstránka zobrazuje iným užívateľom daného systému. Kredity na to aby sa vaša webstránka mohla zobrazovať získavate tým že si tiež pozriete webstránky iných užívateľov… výmenný pomer býva väčšinou 1:2 ale niekde aj 1:1.
  • Osobné odporúčanie – môžete samozrejme GDI odporučiť aj priamo vašim známim a kamarátom, alebo si pridať svoj refferal link (odporúčací odkaz) napr. do všetkých svojich odchádzajúcich emailov (ako automatický podpis).
  • Rôzne ďalšie možnosti – v dnešnej internetovej dobe existuje obrovské množsto rôznych spôsobov a možností ako sa dá propagovať akýkoľvek online projekt alebo služba. Je to len otázkou vlastných skúseností, možností alebo záujmu hľadať formy a spôsoby ako to urobiť. Takže tu naozaj nie sú žiadne mantinely alebo obmedzenia, kto ako môže byť úspešný. Všetko je vo vašich rukách !

Tu nájdete niekoľko linkov na programy, safelisty a reklamné systémy, ktoré osobne používam na propagáciu GDI:

 

Ako som už spomínal, GDI – WS je globálny celosvetový projekt, ktorý je primárne propagovaný a prezentovaný v angličtine. Aj uvedené propagačné kanály sú prioritne v angličtine. Samozrejme netvrdím že anglicky hovoriaci trh je jediný ktorý sa o program GDI zaujíma a môže byť určite zaujímavé tento program priniesť a ponúknuť ľuďom aj na iných trhoch ako napr. aj Slovensko, Česko, Poľsko, Nemecko, Rakúsko, Maďarsko, Taliansko, Španielsko, Francúzsko a pod… Ak tieto jazyky ovládate, je tu rozhodne veľký potenciál pre ďalší progres.

Keď sa do projektu zapojíte cez ktorýkoľvek link NA TOMTO WEBE získate podporu, návody a pomoc nie len odomňa ale aj od lídrov jednej z najväčších GDI skupín vo svete, ktorej som členom aj ja. Motto tohto projektu je “Ak zarobíš ty, zarobím aj ja, takže si vzájomne pomáhame”.

Pre účinnú propagáciu potom získate rôzne extra linky, stránky a pomôcky, ktoré nie sú bežnou súčasťou oficiálneho portálu GDI. Sú vytvorené a optimalizované na dosiahnutie ešte vyššej efektivity pri budovaní vášho GDI biznisu.

Tu je niekoľko affiliate stránok bežne dostupných pre GDI partnerov:

A tu je ukážka prémiových stránok dostupných len pre partnerov z nášho GDI tímu:

V každej z týchto extra webstránok budete mať vložený váš osobný GDI afilliate kód, čo zabezpečí že ktokoľvek preklikne cez vašu stránku a zaujme ho projekt GDI, tak pri registrácii bude samozrejme zaradaný do vášho GDI tímu.

Takže skutočne tu nie je probém uspieť a začať si budovať dlhodobý online príjem, chce to len vytrvalosť a odhodlanie nevzdať to!

Ak sa zapojíte aktívne do online propagácie projektu GDI, nebude žiadny problém získať každý mesiac 1, 2, 3 alebo kľudne aj 10 nových klientov alebo partnerov. Záleží len na vašej snahe, šikovnosti a možnostiach. V prípade otázok alebo nejasností sa neváhajte ovať cez kontaktný formulár.

Želám VEĽA ÚSPECHOV !!

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийSlovenčinaEspañol